Twee auto’s betrokken bij flinke aanrijding op 2e Rosestraat in Rotterdam

07 november 2026, 9:36 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Persbureau PeterNick

Vrijdagavond, rond 23.45 uur, heeft een flinke aanrijding plaatsgevonden op de 2e Rosestraat, ter hoogte van de Beijerlandselaan in Rotterdam-Zuid. Bij het ongeval waren een grijze Kia en een zwarte Seat betrokken. De schade aan beide voertuigen was aanzienlijk.

Volgens de eerste informatie wilde de bestuurder van de grijze Kia, die vanaf de Laan op Zuid kwam, afslaan richting de Beijerlandselaan. Daarbij kwam de Kia in botsing met een zwarte Seat die vanaf de Putselaan over de 2e Rosestraat in de richting van de Laan op Zuid reed.

Volgens meerdere getuigen reed de bestuurder van de zwarte Seat met hoge snelheid. Mogelijk heeft dit bijgedragen aan het ontstaan van de aanrijding. Desondanks lijkt de bestuurder van de grijze Kia een inschattingsfout te hebben gemaakt bij het afslaan. De zwarte Seat had daarbij voorrang.

Eén ambulance kwam ter plaatse om de betrokkenen te controleren. De bestuurder van de zwarte Seat stapte aanvankelijk uit, maar zakte vervolgens op de grond. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis. Ook de bestuurder van de grijze Kia werd gecontroleerd.

Uiteindelijk hoefde niemand naar het ziekenhuis te worden vervoerd. Geen van de bestuurders bleek onder invloed.

Beide voertuigen raakten dusdanig beschadigd dat ze door een bergingsbedrijf moesten worden afgesleept.